• USD Alış: 5.3375
  • USD Satış: 5.3589
  • Euro Alış: 6.0523
  • Euro Satış: 6.0765
Britney Spears heykelleri için seferberlik başladı

Britney Spears heykelleri için seferberlik başladı

31.08.2017 - 16:30:08 |

ABD'de Konfederasyon anıtlarının kaldırılması konusunda tartışmalar sürerken, Louisiana eyaletinde kaldırılan Konfederasyon anıtları yerine ünlü şarkıcı Britney Spears'in heykellerinin konulması için Change.org üzerinden imza kampanyası başlatıldı.

Britney Spears'in memleketi olan Louisiana'da kaldırılan Konfederasyon anıtları yerine ünlü şarkıcının heykellerinin konulmasını talep eden bir imza kampanyası başlatıldı. 

'Doğru şeyi yap'

Sputnik'in haberine göre, Change.org'da 'New Orleans'daki Konfederasyon heykellerini Louisiana'nın kahramanı Britney Spears'ın heykelleri ile değiştirin' başlıklı imza kampanyasında " Britney sadece yeteneğini kanıtlamadı aynı zamanda kamuoyunda çok fazla konuşulan ağır sinirsel çküntünün üstesinden geldi aynı zamanda kendini geliştirmek için durmadan çalışıyor. O milyonlarca kişinin ilham kaynağı" dendi.

ABD'de heykelin altına bomba döşeyen bir kişi yakalandı

Kampanyanın açıklamasında "Çoktan Hollywood'un Şöhretler Kaldırımı'nda yıldızını kazandı. Şimdi kendi memleketinin ona hak ettiği onuru verme zamanı. Doğru şeyi yap. Konfederasyon heykellerini Louisiana'nın gerçek kahramanınki ile değiştirin" ifadeleri kullanıldı. 

An itibarıyla 3 binden fazla kişinin imzaladığı kampanyada Spears'ın 11 yıl önceki Katrina Kasırgası'nın ardından yaptığı maddi yardım ve geçen sene Louisiana'daki sel felaketinin ardından sel kurbanlarına yönelik para yardımı ve hala süren desteği hatırlatıldı.

New Orleans'taki son konfederasyon anıtı 3 ay önce kaldırıldı

New Orleans, Louisiana eyaletinin en büyük kenti. New Orleans kentindeki 4 Konfederasyon anıtınden sonuncusu 3 ay önce kaldırılmıştı. 

ünlü şarkıcının heykellerinin konulmasını talep eden bir imza kampanyası başlatıldı. 

'doğru şeyi yap'

sputnik'in haberine göre, change.org'da 'new orleans'daki konfederasyon heykellerini louisiana'nın kahramanı britney spears'ın heykelleri ile değiştirin' başlıklı imza kampanyasında " britney sadece yeteneğini kanıtlamadı aynı zamanda kamuoyunda çok fazla konuşulan ağır sinirsel çküntünün üstesinden geldi aynı zamanda kendini geliştirmek için durmadan çalışıyor. o milyonlarca kişinin ilham kaynağı" dendi.

abd'de heykelin altına bomba döşeyen bir kişi yakalandı

kampanyanın açıklamasında "çoktan hollywood'un şöhretler kaldırımı'nda yıldızını kazandı. şimdi kendi memleketinin ona hak ettiği onuru verme zamanı. doğru şeyi yap. konfederasyon heykellerini louisiana'nın gerçek kahramanınki ile değiştirin" ifadeleri kullanıldı. 

an itibarıyla 3 binden fazla kişinin imzaladığı kampanyada spears'ın 11 yıl önceki katrina kasırgası'nın ardından yaptığı maddi yardım ve geçen sene louisiana'daki sel felaketinin ardından sel kurbanlarına yönelik para yardımı ve hala süren desteği hatırlatıldı.

new orleans'taki son konfederasyon anıtı 3 ay önce kaldırıldı

new orleans, louisiana eyaletinin en büyük kenti. new orleans kentindeki 4 konfederasyon anıtınden sonuncusu 3 ay önce kaldırılmıştı. 

YORUM YAZ