• USD Alış: 5.3375
  • USD Satış: 5.3589
  • Euro Alış: 6.0523
  • Euro Satış: 6.0765
iOS 11 Beta 7 sürümü yayınlandı... Dikkat!

iOS 11 Beta 7 sürümü yayınlandı... Dikkat!

31.08.2017 - 10:38:07 |

Apple, final sürüme iyice yaklaşan iOS 11 için yeni bir beta sürümü daha yayınladı. Birkaç aydır test edilen iOS 11'in beta programının daha çok geliştiricileri hedef aldığını belirtmekte fayda var.

Yeni beta, beta sürümler ve geliştirici araçları için yıllık 99 dolarlık ücreti ödeyen geliştiricilere sunuluyor. Geliştirici olmayanlar, herkese açık beta programına ücretsiz olarak katılabiliyorlar ve aynı güncellemeyi bir iki gün içinde alabiliyorlar.

Yine de iOS 11'i şu anki haliyle cihazınıza yüklemenizi tavsiye etmiyoruz. Beta sürümlerde sorun yaşamanız ve pilinizin hızlı tükenmesi muhtemel.

Son dakika Android 8 dağıtımı başladı

Ancak sık kullanmadığınız bir iPad'iniz varsa, iOS 11 beta'nın herkese açık sürümünü yükleyip deneyebilirsiniz. Ancak iOS 11'in iPad'i iPhone kadar değiştirmediğini de söyleyelim.

iOS 11, Apple her zamanki düzenini bozmazsa yeni iPhone'lar tanıtıldıktan bir hafta sonra yayınlanabilir. Yeni iPhone'lar ise muhtemelen Eylül'ün başında tanıtılacak. (Chip Online)

son dakika android 8 dağıtımı başladı

ancak sık kullanmadığınız bir ipad'iniz varsa, ios 11 beta'nın herkese açık sürümünü yükleyip deneyebilirsiniz. ancak ios 11'in ipad'i iphone kadar değiştirmediğini de söyleyelim.

ios 11, apple her zamanki düzenini bozmazsa yeni iphone'lar tanıtıldıktan bir hafta sonra yayınlanabilir. yeni iphone'lar ise muhtemelen eylül'ün başında tanıtılacak. (chip online)

YORUM YAZ