• USD Alış: 5.3235
  • USD Satış: 5.3448
  • Euro Alış: 6.0892
  • Euro Satış: 6.1136
iOS 11'in en son beta sürümü yayınlandı

iOS 11'in en son beta sürümü yayınlandı

31.08.2017 - 13:26:06 |

Apple'ın merakla beklenen yeni mobil işletim sistemi iOS 11'in sekizinci geliştirici beta sürümü de yayınlandı.

Eylül ayında iPhone ve iPad'ler için dünya çapında indirilebilir olacak iOS 11'in belki de geliştiricilere yönelik son sürümlerinden biri olan 8. beta yayınlandı.

Beta sürümünün 8. versiyonu dağıtılmaya başlanan mobil işletim sistemi, kayıtlı geliştiriciler için şuan indirilebilir durumda. Halka açık beta sürümünün de birkaç gün sonra indirilebilir hale gelmesi bekleniyor. 

Daha önceki beta sürümlerinde Haritalar ve App Store için ikon güncellemeleri ve bir kaç iyileştirme görmüş olan iOS 11, bu versiyonunda artık son haline yakın görünecek.

 

iphone ve ipad'ler için dünya çapında indirilebilir olacak ios 11'in belki de geliştiricilere yönelik son sürümlerinden biri olan 8. beta yayınlandı.

beta sürümünün 8. versiyonu dağıtılmaya başlanan mobil işletim sistemi, kayıtlı geliştiriciler için şuan indirilebilir durumda. halka açık beta sürümünün de birkaç gün sonra indirilebilir hale gelmesi bekleniyor. 

daha önceki beta sürümlerinde haritalar ve app store için ikon güncellemeleri ve bir kaç iyileştirme görmüş olan ios 11, bu versiyonunda artık son haline yakın görünecek.

 

YORUM YAZ