• USD Alış: 5.3375
  • USD Satış: 5.3589
  • Euro Alış: 6.0523
  • Euro Satış: 6.0765
İstiklal Marşı ve İstiklal mücadelesi film oluyor

İstiklal Marşı ve İstiklal mücadelesi film oluyor

31.08.2017 - 14:55:05 |

İstiklal mücadelesi ve İstiklal Marşı’nın yazılma süreci film oluyor. 'Asım'ın Nesli İstiklal' adlı film, Türkiye'nin en büyük bütçeli sinema filmi olacak.

İstiklal mücadelesinin ve İstiklal Marşı’nın yazılma sürecini, Mehmet Akif Ersoy’un hayatını ve fikirlerini beyazperdeye taşıyacak olan 'Asım'ın Nesli İstiklal' filmi, İbrahim Akbaba ve Yeşim Erbek ortaklığıyla geliyor. Hakan Gürtop’un yönetmenliğini üstlendiği 15 milyon lira bütçeli film, Türkiye'nin en büyük bütçeli sinema filmi olacak.

Oyuncu cast çalışmasının bir yılı aşkın bir süredir projenin genel koordinatörü Zafer Kayaokay tarafından yapıldığı filmin çekimlerine kasım ayında başlanacak. Çekimlerde 1200 kişilik dev bir ekibin yer alacağı filmin yedi ayda tamamlanması bekleniyor.

Kaynak: NTV

istiklal mücadelesinin ve istiklal marşı’nın yazılma sürecini, mehmet akif ersoy’un hayatını ve fikirlerini beyazperdeye taşıyacak olan 'asım'ın nesli istiklal' filmi, ibrahim akbaba ve yeşim erbek ortaklığıyla geliyor. hakan gürtop’un yönetmenliğini üstlendiği 15 milyon lira bütçeli film, türkiye'nin en büyük bütçeli sinema filmi olacak.

oyuncu cast çalışmasının bir yılı aşkın bir süredir projenin genel koordinatörü zafer kayaokay tarafından yapıldığı filmin çekimlerine kasım ayında başlanacak. çekimlerde 1200 kişilik dev bir ekibin yer alacağı filmin yedi ayda tamamlanması bekleniyor.

kaynak: ntv
YORUM YAZ