• USD Alış: 5.3375
  • USD Satış: 5.3589
  • Euro Alış: 6.0523
  • Euro Satış: 6.0765
Türkiye'nin ilk ücretsiz festivali ''Otostop''

Türkiye'nin ilk ücretsiz festivali ''Otostop''

31.08.2017 - 11:14:06 |

Türkiye’nin ilk ücretsiz festivali olan ''Otostop'', Bursa’nın Mudanya ilçesi Eşkel sahilinde başladı. Deniz kıyısında çadır kuran gençler, canlı konserler eşliğinde gönüllerince eğleniyor.

Mudanya Belediyesi’nin katkısıyla InterTurkey Fest tarafından düzenlenen ve 8 gün sürecek Otostop Festivali dün gençlerin Eşkel kıyısında çadırlarını kurmasıyla başladı. Türkiye'nin çeşitli illerinden otostop yaparak gelen gençlerin katıldığı festivale katılım ücretsiz. Festivalde gençler kamp yapmanın yanı sıra eğitici atölyeler, söyleşi ve yarışmalara katılma imkanı da bulacak.

Dün gece Yaşar Kurt’un şarkılarıyla eğlenen gençler, festival süresince Kalben, Zülfü Livaneli Korosu, Kurtalan Ekspresi, Deniz Tekin, Bağzıları, Flört ve Pliz gibi grupları da dinleme fırsatı bulacaklar.

InterTurkey Fest Kurucusu Rotinda Ezel, Mudanya Otostop Festivali ile gün geçtikçe kaybolan güven ve paylaşma duygularını yeniden canlandırmak, artan ekonomik sıkıntılar içinde parayı hiçe sayarak parasız da seyahat edip eğlenilebileceğini göstermek istediklerini belirtti. 

türkiye'nin çeşitli illerinden otostop yaparak gelen gençlerin katıldığı festivale katılım ücretsiz. festivalde gençler kamp yapmanın yanı sıra eğitici atölyeler, söyleşi ve yarışmalara katılma imkanı da bulacak.

dün gece yaşar kurt’un şarkılarıyla eğlenen gençler, festival süresince kalben, zülfü livaneli korosu, kurtalan ekspresi, deniz tekin, bağzıları, flört ve pliz gibi grupları da dinleme fırsatı bulacaklar.

ınterturkey fest kurucusu rotinda ezel, mudanya otostop festivali ile gün geçtikçe kaybolan güven ve paylaşma duygularını yeniden canlandırmak, artan ekonomik sıkıntılar içinde parayı hiçe sayarak parasız da seyahat edip eğlenilebileceğini göstermek istediklerini belirtti. 

YORUM YAZ