• USD Alış: 5.3467
  • USD Satış: 5.3682
  • Euro Alış: 6.0837
  • Euro Satış: 6.1081
'Senin Star'ın yeni sezona hazır

'Senin Star'ın yeni sezona hazır

06.09.2017 - 02:33:05 |

Günlerdir konuşulan, merakla beklenen film Star ile birlikte NTV, Ntvspor, Kral, Kralpoptv, Tlc, Animal Planet, Discovery Channel, Discovery Science kanallarında saat 21.00’de aynı anda ekrana geldi.

ntv.com.tr

Yeni olanı takip eden, trendlerin öncüsü olmayı kendine hedef edinen Star TV; bu sezon hazırladığı tanıtım filmi ile de bir ilke imza attı.

TANITIMIN ÇIKIŞ NOKTASI DOĞALLIK VE SAMİMİYET

Tanıtım filmlerinde görmeye alışık olunan; tüm oyuncuları sahne kostümleri ile bir arada gösteren bir tanıtım yerine Star bu sene onları tam da oldukları en merak edilen set ortamlarında ziyaret ediyor.

Star Dünyası’na izleyicileri daha da yaklaştıran, onları takipçileri oldukları dizi ve oyuncuların dünyalarının içine alan 2017-2018 dönemi yeni sezon tanıtımının çıkış noktası doğallık ve samimiyet.

Geçtiğimiz yıl söylemini “Senin Star'ın” sloganıyla yenileyen, seyircisi ile bir bütün olduğunun altını çizen Star TV, bu yıl yeni sezon kampanyasında izleyicisi ile bağlarını Star’larının kamera önünde değil kamera arkasındaki dünyalarını göstererek güçlendiriyor. 

SENİN STAR'IN 

SELFIE’Lİ LANSMAN TUTKUSU

Star TV’nin kreatif ajansı Daire tarafından ekrana uyarlanan Star ailesinin kamera arkasından keyifli, etkileyici ve gerçek anlarını özçekim yaparak ekran karşısındaki izleyiciler ile paylaştıkları yenilikçi fikrin yapımcılığını Öteki Film üstlenirken, kamera arkasında yönetmen Semih Menda yer alıyor.

Son zamanların akımına kayıtsız kalmayan Star, ekranın renkli dünyasına izleyicileri davet ederken, ekran yüzlerini ise en doğal en samimi halleri ile ekrana taşıyor.

Kaynak: NTV

ntv.com.tr

yeni olanı takip eden, trendlerin öncüsü olmayı kendine hedef edinen star tv; bu sezon hazırladığı tanıtım filmi ile de bir ilke imza attı.

tanıtımın çıkış noktası doğallık ve samimiyet

tanıtım filmlerinde görmeye alışık olunan; tüm oyuncuları sahne kostümleri ile bir arada gösteren bir tanıtım yerine star bu sene onları tam da oldukları en merak edilen set ortamlarında ziyaret ediyor.

star dünyası’na izleyicileri daha da yaklaştıran, onları takipçileri oldukları dizi ve oyuncuların dünyalarının içine alan 2017-2018 dönemi yeni sezon tanıtımının çıkış noktası doğallık ve samimiyet.

geçtiğimiz yıl söylemini “senin star'ın” sloganıyla yenileyen, seyircisi ile bir bütün olduğunun altını çizen star tv, bu yıl yeni sezon kampanyasında izleyicisi ile bağlarını star’larının kamera önünde değil kamera arkasındaki dünyalarını göstererek güçlendiriyor. 

senin star'ın 

selfıe’li lansman tutkusu

star tv’nin kreatif ajansı daire tarafından ekrana uyarlanan star ailesinin kamera arkasından keyifli, etkileyici ve gerçek anlarını özçekim yaparak ekran karşısındaki izleyiciler ile paylaştıkları yenilikçi fikrin yapımcılığını öteki film üstlenirken, kamera arkasında yönetmen semih menda yer alıyor.

son zamanların akımına kayıtsız kalmayan star, ekranın renkli dünyasına izleyicileri davet ederken, ekran yüzlerini ise en doğal en samimi halleri ile ekrana taşıyor.

kaynak: ntv
YORUM YAZ