• USD Alış: 5.3375
  • USD Satış: 5.3589
  • Euro Alış: 6.0523
  • Euro Satış: 6.0765
MFÖ Bodrum'u coşturdu

MFÖ Bodrum'u coşturdu

03.09.2017 - 16:47:05 |

Bayramın ikinci günü Bodrum Antik Tiyatro’da konser veren MFÖ, binlerce kişi tarafından dakikalarca ayakta alkışladı. MFÖ konserde, Bodrum'daki orman yangınları ve beton yapılaşmaya da tepki gösterdi.

ntv.com.tr

Türk pop ve rock müziğinin efsane grubu MFÖ, Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği konser serisi kapsamında bayramın ikinci günü Bodrum Antik Tiyatro’da sahne aldı.

Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur’dan oluşan grup sahneye çıktığı an da Antik Tiyatro’yu dolduran binlerce kişi ayağa kalktı ve efsane grubu dakikalarca ayakta alkışladı. Çıkardıkları yeni albümleriyle beğeni toplayan sevilen grup, konsere yeni albümünden ‘Aşkın kenarından’, ‘Emin misin’ ve ‘Beyaz sayfa’ şarkılarıyla başladı. Daha sonra geçmişten bugüne sevilen şarkılarını da seslendiren efsane gruba seyirciler de eşlik etti.

‘BODRUM BODRUM’ ŞARKISI ÖNCESİ ORMAN YANGINLARI VE BETON YAPILAŞMASINA TEPKİ

 MFÖ, çok sevilen ‘Bodrum Bodrum’ şarkısını söylemeden önce grubun solisti Mazhar Alanson, “Bodrum'a geldim, diktiğim bütün fidanları yakmışlar, hatıralarımın üstüne kocaman kocaman oteller yapmışlar. Bodrum artık başka bir Bodrum, şarkıyı yazdığım yılın Bodrum’u değil, ama hala havasında o var” diyerek orman yangınları ve beton yapılaşmaya tepki gösterdi. Alanson bu konuşmasıyla Antik Tiyatro’yu dolduran seyircilerden büyük alkış aldı.

Toplamda 2,5 saat sahnede kalan efsane grup konser sonunda seyircinin talebi üzerine iki kere bis yaparak sahneye geri döndü. Grubu Bodrum’da dinlemeye gelenler arasında ise Yeşim Salkım, Sermiyan Midyat, Tuna Orhan ve Kaan Çakır gibi ünlü isimler de vardı.

Kaynak: NTV

ntv.com.tr

türk pop ve rock müziğinin efsane grubu mfö, kerki production ve solfej organizasyon’un düzenlediği konser serisi kapsamında bayramın ikinci günü bodrum antik tiyatro’da sahne aldı.

mazhar alanson, fuat güner ve özkan uğur’dan oluşan grup sahneye çıktığı an da antik tiyatro’yu dolduran binlerce kişi ayağa kalktı ve efsane grubu dakikalarca ayakta alkışladı. çıkardıkları yeni albümleriyle beğeni toplayan sevilen grup, konsere yeni albümünden ‘aşkın kenarından’, ‘emin misin’ ve ‘beyaz sayfa’ şarkılarıyla başladı. daha sonra geçmişten bugüne sevilen şarkılarını da seslendiren efsane gruba seyirciler de eşlik etti.

‘bodrum bodrum’ şarkısı öncesi orman yangınları ve beton yapılaşmasına tepki

 mfö, çok sevilen ‘bodrum bodrum’ şarkısını söylemeden önce grubun solisti mazhar alanson, “bodrum'a geldim, diktiğim bütün fidanları yakmışlar, hatıralarımın üstüne kocaman kocaman oteller yapmışlar. bodrum artık başka bir bodrum, şarkıyı yazdığım yılın bodrum’u değil, ama hala havasında o var” diyerek orman yangınları ve beton yapılaşmaya tepki gösterdi. alanson bu konuşmasıyla antik tiyatro’yu dolduran seyircilerden büyük alkış aldı.

toplamda 2,5 saat sahnede kalan efsane grup konser sonunda seyircinin talebi üzerine iki kere bis yaparak sahneye geri döndü. grubu bodrum’da dinlemeye gelenler arasında ise yeşim salkım, sermiyan midyat, tuna orhan ve kaan çakır gibi ünlü isimler de vardı.

kaynak: ntv
YORUM YAZ