• USD Alış: 5.3375
  • USD Satış: 5.3589
  • Euro Alış: 6.0523
  • Euro Satış: 6.0765
Contemporary Istanbul konferans serisi başlıyor

Contemporary Istanbul konferans serisi başlıyor

04.09.2017 - 22:32:08 |

12. Contemporary Istanbul, bu yıl on ikincisini düzenlediği CI Dialogues Konferans Serisi ile "Yarının Hikayesini" anlatacak. Etkinlik, 14-17 Eylül tarihinde gerçekleşecek.

ntv.com.tr

Dünya çapında öncü çağdaş sanat galerilerinin eserlerini tek bir fuar alanında sunan Contemporary Istanbul; şehrin çok sesli yapısını yeniden pekiştiriyor. 14-17 Eylül tarihinde 12. edisyonu gerçekleşecek olan sanat fuarında öne çıkan etkinliklerden biri de “yarının hikayesini” anlatan CI Dialogues konferans serisi olacak. Sanat ve iş dünyasından dünyaca etkili 20'den fazla isim CI Dialogues’da yeni dünyanın sanat ve yaşam anlayışını konuşacak.

“Movement” temasının incelikle işlendiği konferans serisinde; Sanat ve Mimarlık, Sanat ve Teknoloji, Sanat ve Koleksiyonerlik, Sanat ve Tat panelleri izleyicilerle buluşacak.

Fuar dönemi boyunca fuar ziyaretçilerine de açık olacak konferanslarda; medya, mimari, sanat, teknoloji, moda gibi insan hayatının çekirdeğini oluşturan konulardaki son değişimler ve bunun yaşamımıza olacak yansımaları konunun uluslararası boyuttaki uzmanları tarafından tartışılacak.

Galerilerin, sanatçıların, koleksiyonerlerin, basın ve sanat dünyasının önemli isimlerinin katılacağı 12. Contemporary Istanbul, 14-17 Eylül tarihleri arasında 100 bine yakın ziyaretçiyi ağırlayacak.

80 uluslararası galerinin, 200'den fazla sanatçının eserlerini sergileyeceği Contemporary İstanbul; zamanın ruhunu “sanat” ile yakalayacak.

Kaynak: NTV

ntv.com.tr

dünya çapında öncü çağdaş sanat galerilerinin eserlerini tek bir fuar alanında sunan contemporary ıstanbul; şehrin çok sesli yapısını yeniden pekiştiriyor. 14-17 eylül tarihinde 12. edisyonu gerçekleşecek olan sanat fuarında öne çıkan etkinliklerden biri de “yarının hikayesini” anlatan cı dialogues konferans serisi olacak. sanat ve iş dünyasından dünyaca etkili 20'den fazla isim cı dialogues’da yeni dünyanın sanat ve yaşam anlayışını konuşacak.

“movement” temasının incelikle işlendiği konferans serisinde; sanat ve mimarlık, sanat ve teknoloji, sanat ve koleksiyonerlik, sanat ve tat panelleri izleyicilerle buluşacak.

fuar dönemi boyunca fuar ziyaretçilerine de açık olacak konferanslarda; medya, mimari, sanat, teknoloji, moda gibi insan hayatının çekirdeğini oluşturan konulardaki son değişimler ve bunun yaşamımıza olacak yansımaları konunun uluslararası boyuttaki uzmanları tarafından tartışılacak.

galerilerin, sanatçıların, koleksiyonerlerin, basın ve sanat dünyasının önemli isimlerinin katılacağı 12. contemporary ıstanbul, 14-17 eylül tarihleri arasında 100 bine yakın ziyaretçiyi ağırlayacak.

80 uluslararası galerinin, 200'den fazla sanatçının eserlerini sergileyeceği contemporary istanbul; zamanın ruhunu “sanat” ile yakalayacak.

kaynak: ntv
YORUM YAZ