• USD Alış: 5.3235
  • USD Satış: 5.3448
  • Euro Alış: 6.0892
  • Euro Satış: 6.1136
Serenay'dan Ozan'a: Hadi gel artık...

Serenay'dan Ozan'a: Hadi gel artık...

03.09.2017 - 02:19:05 |

Ozan Güven ile Cem Yılmaz'ın başrolünü oynadığı Arif V 216 filminin çekimleri dün bitti. Ozan Güven'e Fİ'den arkadaşı Serenay Sarıkaya, 'Hadi gel artık da başlayalım' diye seslendi.

Cem Yılmaz ile başrollerini paylaştığı ve çekimleri biten Arif V 216 filminin afişini sosyal medyadan paylaşan Ozan Güven'e Fi'deki rol arkadaşı Serenay Sarıkaya'dan mesaj geldi. Yeni nesil online televizyon puhutv’nin dizisi Fi'nin Duru'su dizide Can Manay karakterini canlandıran Güven'in paylaştığı fotoğrafın altına espirili bir mesaj yazdı.

"Şu masumiyete bakın, şu bebek surata. Nerdesin sen? Yeter artık, bitti gitti film. Hadi gel artık da başlayalım" yazdı. Fi dizisinin çekimleri 15 Eylül'de başlayacak. Film için saçlarını kazıtan Ozan Güven yurtdışında hazırlanan özel bir perukla kamera karşısına geçecek.

'Fi'nin finaline damga vuran 'İnsan İnsan' şarkısı - Video

Kaynak: NTV

cem yılmaz ile başrollerini paylaştığı ve çekimleri biten arif v 216 filminin afişini sosyal medyadan paylaşan ozan güven'e fi'deki rol arkadaşı serenay sarıkaya'dan mesaj geldi. yeni nesil online televizyon puhutv’nin dizisi fi'nin duru'su dizide can manay karakterini canlandıran güven'in paylaştığı fotoğrafın altına espirili bir mesaj yazdı.

"şu masumiyete bakın, şu bebek surata. nerdesin sen? yeter artık, bitti gitti film. hadi gel artık da başlayalım" yazdı. fi dizisinin çekimleri 15 eylül'de başlayacak. film için saçlarını kazıtan ozan güven yurtdışında hazırlanan özel bir perukla kamera karşısına geçecek.

'fi'nin finaline damga vuran 'insan insan' şarkısı - video

kaynak: ntv
YORUM YAZ