• USD Alış: 5.3375
  • USD Satış: 5.3589
  • Euro Alış: 6.0523
  • Euro Satış: 6.0765
RADYO YAŞAM 1. YAŞINI KUTLADI

RADYO YAŞAM 1. YAŞINI KUTLADI

23.09.2017 - 09:53:14 | D. Zerman

Yaşam Medya bünyesinde yayın yapan Radyo Yaşam, birinci yılını doldurdu. Yaşam Medya Center'da düzenlenen etkinliğe Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Başkan Yardımcısı Berkay Çakır ve Yaşam Şirketler Grubu Onursal Başkanı Dr. Ekrem Çömez de katıldı.


Yaşam Medya Grubu bünyesinde geçtiğimiz yıl yayın hayatına merhaba diyen Radyo Yaşam'ın 1. yıldönümü törenle kutlandı.
İlk yıl kutlama programı kapsamında hazırlanan pasta Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ile Yaşam Şirketler Grubu Onursal Başkanı Dr. Ekrem Çömez tarafından kesildi.
Radyo Yaşam'ın 1. yaş mumunu birlikte üfleyen Başkan Eşkinat ve Dr. Çömez, Radyo Yaşam Akustik programının müzisyenleri tarafından sunulan müzik dinletisine eşlik etti.
Daha sonra verilen kokteyle iştirak eden Başkan Eşkinat ve mahiyeti, Yaşam Grubu Onursal Başkanı Dr. Ekrem Çömez ile sohbet etti.
Radyo Yaşam'ın çalışmaları ve yayın konsepti hakkında bilgi alan Başkan Eşkinat, "Radyo Yaşam'ı dinliyorum. Hatta dinleyecilerine sunduğu farklı tarzlara özel alt radyolarını da keyifle dinliyorum. Yayınlanan eserlerin özenle seçildiği belli.  
Bu işin baş mimarı Dr. Cihan Çömez'i tebrik ediyorum. Şirketler grubuna kattığı medya alanında da ne kadar başarılı olduğunu ortaya koydu. Süleymanpaşa'mıza kazandırdığı ulusal dergi ile ilk ve tek olmayı başarmış bir iş adamı kendisi." diye konuştu.
Yaşam Şirketler Grubu Onursal Başkanı Dr. Ekrem Çömez ise Tekirdağlılara her alanda hizmet vermekten büyük mutluluk duyduklarını, bu kapsamda Yaşam Medya bünyesinde de yeni atılımlar gerçekleştirdiklerini söyledi.
Radyo Yaşam'ın yayın hayatına başladığı günden itibaren sürekli gelişim halinde olduğunu ve yıl içinde 'Radyo Felek', 'Muhabbet', 'Anadolu', 'Remix Türk', 'Efsane', World Life' ve 'Slow Yaşam' radyolarının da yayına başladığını işaret eden Dr. Çömez, "www.yasamradyo.com portalı üzerinde 8 farklı tarzda 7 gün 24 saat müzik yayını yapan radyolarımız, dinleyicisi tarafından çok sevildi. Bugün bir çok yerde, alışveriş merkezleri, marketler hatta resmi kurumlarda bile Radyo Yaşam'ı dinlemeniz mümkün. Geride bıraktığımız 1 yılda beklentimizin üzerinde bir başarı yakaladık." şeklinde konuştu.
Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Yaşam Şirketler Grubu'nun girişim ve yatırımlarının takdire şayan olduğuna dikkat çekerek, tüm grup yöneticilerine ve çalışanlarına görevlerinde başarılar diledi.
Yaşam Şirketler Grubu CEO'su Dr. Cihan Çömez'in yurtdışında bulunması nedeniyle katılamadığı kutlama programına, grubu temsilen diğer yöneticiler katıldı.
Etkinlik, fikir alışverişinde bulunulması ve karşılıklı iyi dileklerin sunulmasıyla son buldu.

YORUM YAZ