• USD Alış: 5.3235
  • USD Satış: 5.3448
  • Euro Alış: 6.0892
  • Euro Satış: 6.1136
Bomonti Sokak Festivali başlıyor

Bomonti Sokak Festivali başlıyor

05.09.2017 - 04:07:05 |

Feriköy pazarı otopark alanında, 16-17 Eylül tarihleri arasında Bomonti Sokak Festivali yapılacak.

İstanbul'un Şişli ilçesine bağlı Bomonti semtinde gerçekleştirilecek olan Bomonti Sokak Festivali, 16-17 Eylül tarihleri arasında yapılacak. 

Festivalde, sokak lezzetlerinden tadıp yeni müzisyenler dinlemek, atölye çalışmalarında yeni bilgiler öğrenip açık havada film izlemek mümkün olacak. 

Feriköy pazarı otopark alanında gerçekleştirilecek olan festivalde, gastronomi, müzik ve kültür etkinlikleri bir arada görülebilecek. Festivalde sokak sanatçılarının performansları dinlenebilirken, çeşitli sokak lezzetleri tadılacak, atölyeler ve söyleşiler takip edilebilecek.

Kaynak: NTV

istanbul'un şişli ilçesine bağlı bomonti semtinde gerçekleştirilecek olan bomonti sokak festivali, 16-17 eylül tarihleri arasında yapılacak. 

festivalde, sokak lezzetlerinden tadıp yeni müzisyenler dinlemek, atölye çalışmalarında yeni bilgiler öğrenip açık havada film izlemek mümkün olacak. 

feriköy pazarı otopark alanında gerçekleştirilecek olan festivalde, gastronomi, müzik ve kültür etkinlikleri bir arada görülebilecek. festivalde sokak sanatçılarının performansları dinlenebilirken, çeşitli sokak lezzetleri tadılacak, atölyeler ve söyleşiler takip edilebilecek.

kaynak: ntv
YORUM YAZ