• USD Alış: 5.3375
  • USD Satış: 5.3589
  • Euro Alış: 6.0523
  • Euro Satış: 6.0765
Trakyada lezzet şenliği başlıyor

Trakyada lezzet şenliği başlıyor

04.09.2017 - 13:20:07 |

Tekirdağ’dan, Edirne’den, Kırklareli’nden, Keşan’dan en lezzetli köfteler Trakya Lezzet Şenliği'nde bir araya geliyor. Trakya bölgesinin yöresel lezzetlerini buluşturan lezzet şenliği 15-16 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Trakya Lezzet Şenliği, bölgenin yöresel lezzetlerini, yiyecek ve içecek çeşitliliğini ziyaretçilerinin yanı sıra ve Türk ve dünya turizm envanterine sunmayı hedefleyen özel bir etkinlik. Bölgenin kültürel zenginliklerinin yanı sıra önemli bir gastronomi destinasyonu olarak vurgulanmasının hedeflendiği şenlik; yiyecek-içecek sektörü temsilcileri, şefler, gazeteciler, mutfak profesyonelleri, akademisyenler, ilgili STKlar ve bürokratları bir arayı getirecek.

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen Trakya Lezzet Şenliği'nde ileriki yıllarda üç ülke Trakya'sından üreticilerin, -Türkiye, Yunanistan ve Bulgaristan- bir araya getirilmesi de
hedefleniyor.

trakya lezzet şenliği, bölgenin yöresel lezzetlerini, yiyecek ve içecek çeşitliliğini ziyaretçilerinin yanı sıra ve türk ve dünya turizm envanterine sunmayı hedefleyen özel bir etkinlik. bölgenin kültürel zenginliklerinin yanı sıra önemli bir gastronomi destinasyonu olarak vurgulanmasının hedeflendiği şenlik; yiyecek-içecek sektörü temsilcileri, şefler, gazeteciler, mutfak profesyonelleri, akademisyenler, ilgili stklar ve bürokratları bir arayı getirecek.

süleymanpaşa belediyesi tarafından düzenlenen trakya lezzet şenliği'nde ileriki yıllarda üç ülke trakya'sından üreticilerin, -türkiye, yunanistan ve bulgaristan- bir araya getirilmesi de
hedefleniyor.

 

YORUM YAZ