• USD Alış: 5.3235
  • USD Satış: 5.3448
  • Euro Alış: 6.0892
  • Euro Satış: 6.1136
‘Cingöz Recai’den ilk tanıtım

‘Cingöz Recai’den ilk tanıtım

05.09.2017 - 09:32:05 |

Kenan İmirzalıoğlu ile Meryem Uzerli’nin başrollerde yer aldığı ‘Cingöz Recai’ filminin ilk teaser’ı yayınlandı.

ntv.com.tr

Peyami Safa'nın unutulmaz eseri ‘Cingöz Recai'nin Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolde yer aldığı yeni uyarlamasından ilk tanıtım yayınlandı.

Yönetmen koltuğunda Leyla ile Mecnun, Beş Şehir, İtirazım Var, Uzaklarda Arama, Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi, Polis ve Sen Aydınlatırsın Geceyi yapımlarıyla tanınan Onur Ünlü’nün yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda İmirzalıoğlu’nun yanı sıra Haluk Bilginer, Meryem Uzerli, Serkan Keskin, Musa Uzunlar, Meriç Aral, Hakan Boyav, Cem Cücenoğlu gibi isimler yer alıyor.

Kerem Deren ve Pınar Bulut tarafından senaryosu yazılan filmde Kenan İmirzalıoğlu profesyonel bir hırsızı, Meryem Uzerli ise bir dolandırıcıyı canlandırıyor. 

Cingöz Recai 13 Ekim’de vizyona girecek.

CİNGÖZ RECAİ'NİN İLK TANITIMI

Kaynak: NTV

ntv.com.tr

peyami safa'nın unutulmaz eseri ‘cingöz recai'nin kenan imirzalıoğlu’nun başrolde yer aldığı yeni uyarlamasından ilk tanıtım yayınlandı.

yönetmen koltuğunda leyla ile mecnun, beş şehir, itirazım var, uzaklarda arama, celal tan ve ailesinin aşırı acıklı hikayesi, polis ve sen aydınlatırsın geceyi yapımlarıyla tanınan onur ünlü’nün yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda imirzalıoğlu’nun yanı sıra haluk bilginer, meryem uzerli, serkan keskin, musa uzunlar, meriç aral, hakan boyav, cem cücenoğlu gibi isimler yer alıyor.

kerem deren ve pınar bulut tarafından senaryosu yazılan filmde kenan imirzalıoğlu profesyonel bir hırsızı, meryem uzerli ise bir dolandırıcıyı canlandırıyor. 

cingöz recai 13 ekim’de vizyona girecek.

cingöz recai'nin ilk tanıtımı

kaynak: ntv
YORUM YAZ